My hair story/ Jak pozbyć się wypadania włosów?

Historia moich włosów zmienia się tak szybko jak po błogim, ciepłym lecie nadchodzi zima,  niespodziewanie, zdecydowanie zbyt prędko i ...


Historia moich włosów zmienia się tak szybko jak po błogim, ciepłym lecie nadchodzi zima,  niespodziewanie, zdecydowanie zbyt prędko i nagle. Wystarczy mi impuls i następnego dnia ląduje u fryzjera z uśmiechem mówiąc 'farbujemy'. A po miesiącu spoglądam w lustro i jedyne co widzę to rozdwojone końcówki i suche, zniszczone włosy. Zresztą wiadomo, kobieta zmienną jest, jednego dnia chce być blondynką a następnego dnia myśli o totalnym przeciwieństwie - 'może jednak na ciemno?' Chyba każdy z nas, doskonale zna takie sytuacje. :) Obecnie, po kilku nieudanych eksperymentach z włosami doszłam do momentu kiedy jedyne co potrzebne mi do satysfakcji (jedyne a jednak tak wiele) to zdrowe, zadbane, długie włosy. 


Podczas gdy zapuszczanie może wydawać się banałem, niestety aż tak proste nie jest. Podstawowa rzecz - wizyta u fryzjera - podcinanie końcówek musi na stałe wejść w kalendarz. Kolejnym z bardzo ważnych elementów jest oczywiście dieta: zbilansowana, bogata we wszystkie potrzebne składniki, bez 'śmieciowego' jedzenia. Ale czasami problem leży głębiej, a nieustane wypadanie włosów spowodowane jest stresem, zaburzeniami hormonalnymi, problemami z tarczycą.

Bardzo dlugo szukałam produktów, które faktycznie działają, a napis na butelce szamponu 'przeciw wypadaniu włosów' nie jest kolejnym chwytem reklamowym. Najrozsądniejszym rozwiązaniem było sięgnąć po kuracje, która nie jest produktem drogeryjnym a  kuracją polecaną przez lekarzy. I tutaj z pomocą przyszła kuracja Mediceutical, która pochodzi z USA i cieszy się niezwykłą popularnością. Mogę Wam śmiało powiedzieć, że wszystko to, co producent gwarantuje - jest 100% prawdą. Po 4 miesiącach stosowania efekty są kolosalne. Wypadanie znacznie się zmniejszyło. Wcześniej ze szczotki wybierałam tonę włosów, teraz zniwelowało się to do minimum. A dodatkowe korzyści? Oprócz oczywistego zagęszczenia włosów, są one nieprawdopodobnie miękkie, lśniące i delikatne, a do tego bezproblemowo się układają. Cała kuracja starcza na 4 miesiące, w zależności od ilości stosowania. Składa się z 3 produktów: szamponu, odżywki i toniku. Szampon - hamuje wypadanie i wpływa na porost włosów, odżywka - poprawia kondycję i gęstość włosów a kończący całą rutynę tonik dodatkowo je wygładza. Właśnie dlatego produkty Mediceutical są naprawdę godne polecenia i jestem pewna, że nikogo, kto boryka się z problemem wypadających włosów, nie zawiodą. 

Ja mam nadzieję, że uda mi się powrócić do kondycji moich włosów sprzed kilku lat, długich, w naturalnym kolorze i co najważniejsze zdrowe! Trzymam kciuki za wszystkie Wasze 'włosowe' postanowienia! 

You Might Also Like

0 komentarze

INSTAGRAM

Flickr Images