Manicure hybrydowy - pierwsze wrażenie - paznokcie marmurkowe / Em Nail professional

Wszystkie kobiety doskonale wiedzą, że istnieje kilka, z pozoru małych drobiazgów, dzięki którym nasza pewność siebie a tym samym poczu...


Wszystkie kobiety doskonale wiedzą, że istnieje kilka, z pozoru małych drobiazgów, dzięki którym nasza pewność siebie a tym samym poczucie atrakcyjności momentalnie wzrasta.  Dla mnie takimi rzeczami są dobrze wyprostowane włosy, fajna szminka na ustach oraz... długie pomalowane paznokcie. Dlatego właśnie od ponad pół roku sięgałam po pomoc kosmetyczek przy manicure, co wiązało się z comiesięcznym wydatkiem, który sumując każdą wizytę robił się dość dużą liczbą. I wtedy pojawiło się pytanie - dlaczego by nie spróbować wykonywać go samodzielnie? Okazało się to jedną z lepszych decyzji. 

Moje pierwsze wrażenie dotyczące manicure hybrydowego? Widzę same pozytywy. Swoją przygodę zaczęłam z produktami marki EM Nail Professional. Niezawodną opcją na początek jest kupno zestawu startowego, których wybór jest ogromny. W nich znajduje się wszystko to co niezbędne do wykonania prostej stylizacji paznokci metodą hybrydową. Żeby wystartować potrzebne jest naprawdę niewiele: lampa, pilniczki, baza, top i ulubiony kolor lakieru. Jeśli mamy to wszystko możemy zacząć działać! Brzmi bardzo prosto i przy odrobinie wprawy, spokojnej ręki, cierpliwości i opanowaniu tak właśnie jest. A im więcej własnoręcznie wykonanych hybryd tym więcej zdobywamy umiejętności a nasze paznokcie wyglądają wprost jak z profesjonalnego salonu kosmetycznego. A to dopiero początek zabawy, bo na stronie EM Nail Professional znajdziecie mnóstwo przeróżnych dodatków do stylizacji. Od pyłków i brokatów po masę ozdobników, a nawet efekt kameleona! Dlatego na paznokciach możemy zrobić wszystko co tylko nam się wymarzy. Okazuje się to doskonałą opcją kiedy usłyszycie od kosmetyczek, że danego wzorku nie wykonają lub takiego efektu jeszcze nie posiadają. W domu nie macie ograniczeń, ponieważ same decydujecie o wyposażeniu swojej kolekcji. Warto jednak pamiętać, by sięgać po sprawdzone, dobre jakościowo produkty, które nie zawiodą nas tak jak dużo tańsze odpowiedniki. 

Takim właśnie moim małym paznokciowym marzeniem był efekt marmurku na białym kolorze. Efekt możecie zobaczyć na zdjęciach. Robi niesamowite wrażenie a wymagał użycia jedynie trzech podstawowych kolorów: czerni, bieli i szarości. Nic prostszego! 

Na wcześniej przedłużone paznokcie żelem uv clear builder do stylizacji użyłam produktów
Em Nail Professional:
baza: Nail therapy
czerń: 3w1 Easy nr 8
biel: Ultra gel white 
szarość: Arctic 175
top: Quick finish 
cleaner i pędzelek do wykonania zdobień

You Might Also Like

0 komentarze

INSTAGRAM

Flickr Images