Do you really live life?

PL: Nie było mnie tutaj zaledwie (a może i aż) połowę lutego a mam wrażenie jakby od czasu ostatniej publikacji minęły lata! Jedn...PL: Nie było mnie tutaj zaledwie (a może i aż) połowę lutego a mam wrażenie jakby od czasu ostatniej publikacji minęły lata! Jednak nad rozlanym mlekiem nie ma co płakać, tylko zakasujemy rękawy i powracamy do formy w 101%. Mimo, że puste tłumaczenia się co, dlaczego i skąd wzięła się ta, trzecia czy dziesiąta przerwa zawsze pozwalam sobie pozostawić innym blogerkom, bo tak naprawdę kto ma ochotę czytać o problemach czyiś, skoro każdy z nas dźwiga bagaż swoich, to wyjątkowo w dzisiejszym poście pozwolę sobie na małe wyjaśnienia.
Ostatnimi czasy ludzie, którzy są na bieżąco z 'internetowymi nowinkami' mogli usłyszeć o tym, że ta czy inna osoba ciesząca się popularnością w mediach robi sobie przerwę od wszystkich lub części social medias, a następnie opowiada o tym, jak dzięki temu zaczęła naprawdę żyć. I w tym momencie muszę przyznać tym osobom rację, ponieważ właśnie przez czas mojej nieobecności miałam okazję sama się o tym przekonać. Pierwszą czynnością sporej grupy ludzi zaraz po powrocie do domu jest uruchomienie komputera i podłączenie się do sieci, żeby 'tylko' sprawdzić co się działo wcześniej. Niestety po drodze wzywa nas jeszcze instagram, twitter, 10 minutowe mystory na snapchacie ludzi, których nie znamy, a może dodatkowo nasz ulubiony youtuber dodał nowy odcinek? I tak cały nasz czas wolny spędzamy żyjąc - niestety w wirtualnym świecie. Kiedy ograniczyłam czas spędzony online, nawet nie spodziewałam się ile różnych rzeczy można w tym czasie zrobić dodatkowo. Nic nie było wykonane na ostatnią chwilę, na tzw 'odwal się', nagle miałam czas na odpoczynek i drzemkę a nawet zapisałam się na siłownie, by popracować nad swoim wyglądem w rzeczywistości a nie na tym czy instagram wygląda co najmniej dobrze. 
A wystarczyła tylko zwykła prosta czynność - wylogowanie się - do życia. 

EG: It's been a while since my last visit here and I will like years! Even I haven't been here only (and perhaps until) half on the month. However there is no use crying over spilled milk, I'm just rolling up my sleeves and come back into the form in 101%. Although empty, stupid explanations what, why and where did this breake come from I always allow myself to let to other bloggers, because at real who wants to read about other people problems, when we carry our own luggage at the same time? But especially in today's post, let me give you a small explanations.
In recent times, people who are up to date with the 'internet innovations' probably have already heart about one or another person which has some popularity in the medias is taking a break from all or part of the social medias. And then she talks about how this have helped her to begin real living. And at this point I have to admit that these people are right, because by the time I was away I had the opportunity to see it by myself. The first step of a large group of people after returning home is to run the computer and connect to the network, to 'only' see what happened before. Unfortunately, the way calls us instagram, twitter, 10 minutes mystory on snapchat people you don't even know, and maybe our favorite YouTuber added a new episode? And all of our free time we spend living - unluckily in the virtual world. When I reduce time spening online, I did't even expect how many different things you can also do at this time. Nothing was done at the last moment, in so-called 'piss off', suddenly I've found a time to rest and nap and even I've signed up to the gym in order to work on my appearance at real, not on whether instagram looks at least good.
Surprisingly a little ordinary act enough- log out - for life.


Owszem internet sam w sobie nie jest złym narzędziem, bo przecież jest w stanie pomóc nam w wielu aspektach. Nawet (!) jeśli chodzi o naprawę komputera bez wychodzenia z domu, ponieważ niedawno pojawiła się na polskim rynku nowa firma IMe Worldwide, dzięki której można rozwiązać każdy problem jedynie poprzez wykonanie szybkiego telefonu do internetowego informatyka, który sam wszystkim się zajmie. Specjalnie wykwalifikowane osoby są w stanie podłączyć się zdalnie do twojego komputera i udzielić wsparcia w wielu aspektach od usuwania wirusów, po instalacje drukarki! Więcej informacji - tutaj
Dlatego właśnie internet podbija każdy aspekt naszego życia i jest nam tak łatwo i wygodnie żyć z nim za pan brat. Jednak musimy pamiętać i dać sobie czasami chwilę odpoczynku od wirtualności.

KONKURS IME - do wygrania najnowszy Ipad mini. Więcej informacji pod linkiem - klik 
Wearing:
Choies jeans
Shein sweater
Nike Jordan shoes
Waldor watch


You Might Also Like

56 komentarze

 1. Świetny post i piękne zdjęcia! IMe jest faktycznie wspaniałym rozwiązaniem :)
  Pozdrawiam, Marlena :*

  ♪ aarlenaa.blogspot.com ♪

  OdpowiedzUsuń
 2. Idealna <3

  http://carolin-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zdjęcia, wyglądasz cudownie i masz śliczne włosy! :)
  Ja teraz też staram się ograniczać Internet i też uważam, że ma to same plusy! Bardzo fajnie napisałaś tą notkę!
  Mój blog :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Masz rację, przez internet nie korzystamy z życia w 100%, ale myślę, że nasze pokolenie już nie będzie w stanie odciąć się od niego lub chociaż ograniczyć jego wpływ na nasze życie. Muszę przyznać, że sama marnuję godziny w wirtualnym świecie, dlatego ten pomysł z małą przerwą jest naprawę bardzo ciekawy. Ale myślę, że lepiej, przynajmniej dla mnie, będzie, jeśli ograniczę internet nie do 0 tylko na tydzień, ale odrobinkę codziennie.
  Bardzo ciekawy post :) Pozdrawiam
  http://mademoisellepaulline.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też na wielu blogach przeczytałam, jak świetnie działa niekorzystanie z social media. Sama chcę tego spróbować i wykorzystać na maxa ostatnie dni ferii.

  OdpowiedzUsuń
 6. Internet pochłania nam zdecydowanie za dużo czasu, widzę to nawet po sobie...za długo siedzę i marnuję na to czas. Podziwiam Cię za twoją organizację i jeszcze miałaś czas na siłkę! Pozatym piękne zdjęcia :*
  http://paulinapaulaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Fakt, Internet to świetna rzecz, ale trzeba znać umiar i czasem zrobić sobie przerwę. Ja mam teraz ferie, więc to idealny moment :)
  Śliczne zdjęcia <3
  mybeautifuleveryday.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. ja w sumie od jakiegoś czasu nie sledze jakoś specjalnie zycia moich idoli, pomimo tego ze ich lubię, czasami uwazam ze takie zagłębianie sie w to jak idą do sklepu lub robią cokolwiek traci tylko moj cenny czas/Karolina

  OdpowiedzUsuń
 9. Przepięknie wyglądasz! Masz racje. Czasami powinniśmy się wylogować i zalogować do życia. Mi to się przyda, bo naprawdę zauważyłam, ze oprócz sprawdzania internetu, to nic nie robię. Dziękuje, ze mi to uświadomiłaś. Może nareszcie postaram się trochę wyspać. Zawsze siedze do 3 w nocy i przeglądam różne social media. Jutro ide spać dużo wcześniej i zero internetu! :)

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetny post!

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja też coraz mniej korzystam z komputera. Głównie włączam go do treningów. :) Świetne zdjęcia! :)

  http://justdaaria.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja też zrobiłam sobie taką przerwę od blogowania jednak niestety nie dlatego, że uznałam ze jest mi potrzebna, tylko dlatego, że przez chorobę nie mogłam funkcjonować :/

  Sometimes my-klik!

  OdpowiedzUsuń
 13. Włosy śliczne. ♥ A co do postu - zgadzam się w 100% :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Chyba te muszę sobie zrobić taką przerwę :)

  Mój Blog - Klik

  OdpowiedzUsuń
 15. to akurat jest prawda, zapominamy o tym prawdziwym zyciu.

  http://karolinaslomka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Swietny post! Mega tekkst. Twoj tekst jest najwieksza motywacja jesli chodzi o tekst ktory jest na moim blogu. Kocham,kocham,kocham! Wreszcie sie doczekalam!♥ xoxo
  wiktoria-kozlowicz.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 17. To prawda. Kazdy teraz robi sobie te male przerwy od internetu. Przez te ferie chybago nawet naduzywam wiec mysle ze i mi by sie cos takiego przydalo

  OdpowiedzUsuń
 18. Chyba wszyscy jesteśmy teraz uzależnieni od Internetu. Jak widzę na każdej przerwie w mojej szkole wszystkich z telefonami to mnie to przeraża.http://glamlipstick.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 19. świetny sweter ;)

  ______________________
  PERSONAL STYLE BLOG
  http://evdaily.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 20. Ja nie jestem typem, który wciąż odświeża fb, instagrama czy snapa. Nie wysyłam też zdjęć i snapów masowo. Mam mało czasu na social media, na snapa wchodzę dwa razy dziennie, jak się uda. Instagrama już nie używam, fb tylko do komunikacji. Na youtubie mam około 180 nieobejrzanych filmików, bo zamiast tego wolę poczytać książkę czy wyjść z domu. Trochę jest to też spowodowane małym zasięgiem internetu w moim domu, nie mam też usługi wi-fi w smartfonie. ;) Także ja wiem, jak wygląda życie prawie bez tych wszystkich zapychaczy czasu. :)

  _________
  my-life-my-troubles.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 21. Ciekawy post. Ludzi jedynie żyją w wirtualnym świecie, a nie zauważają tego co ich otacza. Ale bez internetu nie dowiedzielibyśmy się o wielu sprawach zdarzających się na świecie.
  Jesteś bardzo fotogeniczna, wpaniałe zdjęcia
  Pozdrawiam :)

  Mój blog- www.wikaa-lala.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 22. Ja też zrobiłam sobie małą przerwę, może nie całkowicie, ale w większości starałam się ograniczać jeśli chodzi o internet. Rzeczywiście, kiedy to zwykle narzekałam na brak czasu, teraz miałam go bardzo dużo, czasem nawet się nudziłam :) Polecam każdemu taką przerwę, to naprawdę pomaga :)
  MÓJ BLOG - KLIK :)

  OdpowiedzUsuń
 23. bardzo ciekawy post :)
  oby tak dalej
  pozdrawaim

  ZAPRASZAM DO MNIE
  zoozelooveblog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 24. Jaka śliczna jesteś! Już dużo razy chciałam odładować się od social medias, ale niestety...:D Nieudało się na więcej niż tydzien, ale prawda przez ten tydzień zdążyłam dużo rzeczy ... :)

  http://ilyfuhull.blogspot.cz/

  OdpowiedzUsuń
 25. Świetny post :) Idealnie opisuje mają sytuacje, bo też od niedawna odstawiłam social media (oprócz bloga) i czuje się trochę lepiej! :)
  Mój blog klik!

  OdpowiedzUsuń
 26. czasem cieżko jest tak "wylogować się do życia" jednak jak się uda to faktycznie można sporo zyskać :)

  http://dryclaudia.blogspot.com/2016/02/sprawdzone-metody-jak-szybko-schudnac.html?m=1

  OdpowiedzUsuń
 27. Masz rację. Czasem warto oderwać się od świata wirtualnego :)

  http://im-dollka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 28. racja :) teraz staram się ograniczać telefon i komputer, ale chciałabym jeszcze bardziej się odłączyć od tego :) wtedy bym z pewnością nie narzekała, że nie mam na nic czasu czy nie zdążyłam wyrobić się z lekcjami..
  Agata jakie Ty już masz długie włosy! :D
  http://karik-karik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 29. Nikt pewnie o tym nie wspólnie, ale ja to zrobię. Za każdym razem ustawiamy sobie limit, niestety nasza wola nie pozwala nam się oderwać od Internetu. Media wciągają nas jak odkurzacz.
  Jeśli ktos byłby zainteresowany, zapraszam http://annxdf.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 30. słyszałam o tym ime fajna sprawa ;) http://thesandie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 31. Zgadzam się, sama zauwazylam, że tak robię w czasie roku szkolnego :/

  http://natuuuu-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 32. Śliczne zdjęcia :)
  malwinabeczek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 33. Masz rację, miałam dokładnie tsk samo, dopiero odcięcie się od wirtualnego świata pokazuje nam jak wiele możemy zrobić i jacy jesteśmy wtedy szczęśliwi :D Wspaniały post, zdjęcia. Jak zawsze :)

  OdpowiedzUsuń
 34. Zgadzam się z każdą taką opinią, warto usunąć chociaż na kilka dni ze swojego życia social medias albo chociaż ograniczyć by dostrzec wiele innych spraw na co dzień. Świetnie wyglądasz!

  Mój blog-klik

  OdpowiedzUsuń
 35. Warto się oderwać od internetu. :) A co do Ime to super rozwiązanie :)
  nataa-liiaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 36. Wybralas swietny temat na posta! I zdjecia rewelacyjne, z reszta jak zawsze! <3 xxx

  http://veronicas-veronicass.blogspot.no/

  OdpowiedzUsuń
 37. Cudowne zdjęcia *-*

  http://nevergiveupp12.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 38. Niektórzy są w to tak wciągnięci, że w końcu życie im przejdzie. Dlatego odpoczynek od internetu jest świetnym rozwiązaniem. W tym czasie można się zająć prawdziwym światem i odetchnąć :)
  Pozdrawiam! <3
  ddreamsof.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 39. Oczywiście że warto czasami się oderwać od świata wirtualnego, ale trudno jest to czasami zrobić. Masz bardzo dobre zdj. :) Pozdrawiam :)
  MÓJ BLOG-KLIK

  OdpowiedzUsuń
 40. Ja staram się ograniczyć internet, ale jakoś słabo mi to wychodzi
  http://dorota-kotlarz.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 41. Bardzo potrzebuję takiej przerwy. Problem tkwi w tym, że ciągle nieświadomie myślę: "Ciekawe co się dzieje na insta.. Fajnie byłoby przeglądać Tumblr... A co się dzieje na snapie?" Te myśli nie dają mi spokoju, przez co nici z wypoczynku bez internetu.

  Bardzo mi się spodobał ten post, bardzo mnie to motywuje i niecierpliwie czekam na następny :)
  http://aleksandra-madzialena.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 42. zdecydowanie czasami warto wylogować się i dać sobie odpocząć od internetu, żeby przypomnieć sobie ile można zrobić i uświadomić ile czasu tak naprawdę tracimy na pierdoły związane z czyimiś zdjęciami, filmami itd zamiast zająć się sobą.
  świetny post :))

  http://palaania.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 43. Jesteś taka śliczna, wszystko jest takie idealne. Co do tematu posta, to serio czasem warto odpocząć od światu internetu, bo zapomnimy o normalnym realnym życiu. :)
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie http://helloxnotxtoxbreakk.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 44. Coraz więcej osób jest uzależnionych od internetu.. a szkoda bo jest tyle ciekawych rzeczy do zrobienia a nie tylko ciągle na portalach społecznościowych ... :/

  Jeżeli masz czas to zapraszam nowy post :)
  Zapraszam na bloga.

  OdpowiedzUsuń
 45. Świetnie to wszystko ujęłaś. Prawda jest taka, że duża większość nastolatków jest uzależniona od internetu.. jest to przykre. Przestają doceniać ważne wartości oraz to co ich otacza. Śliczne zdjęcia.

  killa-killaa.blogsppot.com

  OdpowiedzUsuń
 46. Bardzo fajny post, wiele dobrego mówi o Tobie. Czasami faktycznie przydałoby się wylogowanie się do życia. Jak często widać teraz ludzi przyklejonych do telefonów. Siedzą tak w pociągach, autobusach, w kolejce do lekarza czy przed salą wykładową. Komunikacja face to face powoli umiera. Zastępuje ją Internet, media społecznościowe i te wszystkie rzeczy, które w ich przeglądamy.
  Czasami zatem warto wylogować sie do życia. Zupełnie tak, jak napisałaś.

  Pozdrawiam,
  Mówiąc Słowami :)

  OdpowiedzUsuń
 47. Ale cudne zdjęcia! :D
  Sama ostatnio zrobiłam sobie krótką przerwę od internetu, aby odpocząć od tego wszystkiego.

  Zapraszam do mnie! ❤

  OdpowiedzUsuń
 48. Zaczęłam czytać i czytam, czytam, a tu mowa o mnie haha :D Byłam właściwie jedną z tych osób, która właśnie o tym pisała i faktycznie dopiero teraz zauważyłam, że nie ja jedna. Moim zdaniem to mega potrzebne człowiekowi i ja po tej przerwie teraz na nowo odżyłam, i zupełnie inaczej patrzę na telefon.

  minimalistyczny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 49. Sama sobie nawet nie wyobrażam ile czasu zajmuje mi przeglądanie wszystkich social media żeby zawsze być na bieżąco. Super post. ;)

  green0floor0.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 50. Motywująco, tym bardziej, że jestem naprawdę uzależniona od internetu :)

  adgam.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 51. Świetny blog. Na prawdę czytam Cię z wielką przyjemnością....
  A jeszcze do tego chodzę do szkoły obok twojej w Ostrwie Wlkp... To dziwne, że Cię jeszcze nie spotkałam...;)
  Pozdrawiam i obyś dalej pisała. :)

  OdpowiedzUsuń
 52. Zgadzam się w zupełności ze wszystkim co napisałaś! Piszesz z sensem, a ludzie dzięki Tobie zmieniają poglądy :)
  pauuls.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 53. masz sporo racji, swietne zdjecia!:)

  aleksandranik.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 54. Piękny zestaw. Bardzo prosty, lekko elegancki i lekko 'na luzie' ;). Z tekstem w pełni się zgodzę. ; )

  OdpowiedzUsuń
 55. https://www.blogger.com/blogger.g?blogID=3458366474167444943#allposts/src=dashboard
  kolejny wspaniały wpis <3!
  zapraszamy na naszego bloga ! dopeiro zaczynamy,a pierwszy tematyczny post już sie szykuje !
  wpadajcie,czekajcie i komentujcie ! :D

  OdpowiedzUsuń

INSTAGRAM

Flickr Images