What a year 2015 has been

PL: Jak wspaniale jest zaczynać treść owego posta od słów:  Ohh, jakim wspaniałym rokiem 2015 był! A jednocześnie czuje dużą satysf...PL: Jak wspaniale jest zaczynać treść owego posta od słów: Ohh, jakim wspaniałym rokiem 2015 był! A jednocześnie czuje dużą satysfakcję i dumę z samej siebie (bo tylko od Was zależy czy rok spędzicie niezapomnianie), że mogę stwierdzić po raz kolejny - to był najlepszy rok dotychczas! I akurat takie coroczne powtórzenia są bardzo upragnione, więc mogę tylko życzyć samej sobie bym pod takimi słowami mogła się podpisywać przez kolejne lata.
Mam nadzieję że lista podsumowująca nowy rok (która rozpoczyna się już na początku roku kilkukrotnie powtarzającym się hasłem 'Warszawa' a przechodzi przez wiele różnych wspomnień gdzie nieliczne z nich to: koncert Eda Sheerana, niezapomniane wakacje, wspieranie chłopaków podczas półfinału Must be the music kończąc się na wyjeździe ambasadorów ddob do Katowic i Sylwestrowej imprezie) stanowi jedynie wstępną rozgrzewkę przed obecnym 2016! A po cichu wierzę, że nie będzie inaczej, bo zapowiada się on mówiąc skromnie genialnie. Ale aby nie zapeszać chwaląc dzień przed zachodem słońca, poproszę w tym roku o jeszcze więcej spontaniczności, chociaż lubię wszystko mieć zaplanowane od A do Z, wiedząc dokąd zmierzam i co osiągnę. W tym 12 miesięcznym okresie nie planując żadnych dokładnie określonych postanowień chcę być poprostu szczęśliwa i zadowolona z siebie.
(a btw. dokładne określanie jest złe, pamiętajcie - nie 'przestanę jeść słodycze' a 'będę jadła mniej słodyczy').

EG: How wonderfull is to start this text with words: Ohh, what a year 2015 has been! And at the same time I'm feeling hudge satisfaction and proundness of myself (because having a great year depends only on you), that I can say - it has been the best year ever! And even I say it again and again every year, this kind of repeat is wanting, so I can just wish myself to sign under these words for many comming years.
I hope that a list summarizing the new year (which at the begining starts from repeating the word 'Warsaw' gets through many diffrent memories where only few of them are: Ed Sheeran concert, an unforgettable vacation, being with boys in Must be the music show to finally ends with trip to Katowice with ddob ambassadors and New Year's Eve party) represents only an initial warm-up before the current 2016! And in silence I believe that it wouldn't be different, because it is promising to be a genius to say the least. But to not say too much, praising the day before sunset, I will ask this year for even more spontaneity, even that I like to have everything planed for A to Z and know where I'm going and what I will achieve. In this 12-month period I'm not planning any specific provisions, I only want to be happy and proud of myself.
(and btw. very accurate provisions are baaad, remember - no 'I don't eat sweets' but 'I eat less sweets').


A tak w nawiasie paradoksalnie mówiąc: nie nie tak wygląda typowy bloger podczas pisania posta lub tworzenia na swojej stronie. Mimo, że Wy sobie tak nas - twórców przy pracy wyobrażacie wygląda to nieco inaczej bo zazwyczaj, podając na swoim przykładzie nie jest to pisanie z kawą w ręce, ubranym jak na wyjście i w pełni sił. Realnie jest to męczenie klawiatury pod wieczór ubranym w dresy, ciepłą bluzę już po związaniu włosów w niedbałe upięcie, bo przecież w rozpuszczonych jest niewygodnie wraz ze swoimi okularami do pracy na nosie. :)

And in brackets paradoxically saying: no a typical blogger writing a post or creating his webside doesn't look like that. Even that you imagine us - blogers - like this it usually looks a little bit different. Givinf myself for an example, it isn't writing with a cup of coffe, dressed like you are ready to leave and in at full strength. In real it is fatigue keyboard in the evening dressed in tracksuits, warm blouse with careless hair tied, because in dissolved is uncomfortable with glasses for work on our nose. :)

Waistcoat - choies

Makeup Brushes - Shein

Instapillow - projektogram

You Might Also Like

81 komentarze

 1. Post jak zwykle świetny i motywujący! Czy mogę wiedzieć jaki to jest model Jordanów? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale swietny!<3 Twoje posty,nawet bez stylizacja sa takie genialne! Mam nadzieje,ze i ja kiedys do tego dojde! Zapraszam: wiktoria-kozlowicz.blogspot.com <- ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. To życze ci, aby tylko ten rok był jeszcze lepszy od poprzedniego :)
  Pozdrawiam, www.juullkaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja również mam nadzieję że rok 2016 będzie super! Genialne zdj :* ZAPRASZAM DO MNIE _ KLIK!

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam takie same przeczucia co do ówczesnego roku,jednak nie możemy niczego zapeszać. :)


  My blog - Click!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dla mnie rok 2015 był naprawdę świetny, ale mam nadzieję że 2016 będzie jeszcze lepszy. Życzę kolejnych sukcesów i osiągnięć! Świetne zdjęcia :)
  Pozdrawiam, MAJA-RUSEK.BLOGSPOT.COM.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dla mnie rok 2015 był średnim rokiem. Mam nadzieję, ze ten będzie jeszcze lepszy niz poprzedni. Mam kilka postanowień, ale czy to wypali? Oby tak :) Zazdroszczę koncertu Eda, pewnie było cudownie!

  Pozdrawiam Natasza!
  Natt- dream destination- Nowy Post!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. dla mnnie niestety ten rok nie był chyba jednym z najlepszych, ale był dobry :D/Karolina

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetne zdjęcia, masz racje pisanie postów nie wygląda tak jak każdy sobie myśli, mam nadzieję że twój jak i mój 2016r będzie wspaniały i niezapomniany :)
  http://malwinabeczek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja równeiz jestem zadowolona z siebie z poprzednik 365 dni <3
  Życze Tobię, abys był zadowolonym człowiekiem, takim jakim jesteś <3

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Cieszę się że miałaś dobry rok, i życzę aby ten był jeszcze lepszy :)

  miinikaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Dla mnie 2015 był naprawdę radosnym rokiem, ale mam nadzieję, że 2016 będzie jeszcze lepszy! I Tobie też tego życzę, szczególnie żeby te wszystkie niesamowite plany Ci wypaliło! :) Zdjęcia wyszły super! A z tym pisaniem postów masz rację, haha :)
  Mój blog :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Jaka super ta poduszka!
  Dlatego też życzę Ci Agata żebyś za rok mogła powiedzieć o 2016 to samo! :*
  mybeautifuleveryday.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 14. Hahah, końcówka najlepsza, ile to ja razy wyobrażałam sobie blogujące dziewczyny jako ideały które podczas pisania tekstu na bloga mają nienaganną postawę, do tego popijają kawę z pięknego kubka. No cóż, taka prawda, że gdy ja pisze cokolwiek na bloga to wyglądam jak jakaś totalna masakra, ale cóż, tak ma już chyba każda z nas. Bardzo zaciekawiłaś mnie swoimi planami na 2016 mam nadzieje, że uda mi się śledzić twoje postępy z wpisu na wpis :)

  Sometimes my-klik!

  OdpowiedzUsuń
 15. Fajne podsumowanie, dobrze jest tak powspominać, szczególnie wtedy, jeśli jest co wspominać ;-)
  Zastanawiam się czy prawda o tym jak wygląda proces tworzenia postów jest bardziej zabawna, czy bolesna hahaha ale tak to wygląda
  Zapraszam >> youaresobeauty.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 16. oby ten rok byl super!:))

  http://feel-that-moments.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. Najważniejsze, to mieć satysfakcje ze swojego życia ! :) Piękne zdjęcia <3

  www.kiercia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 18. Mam nadzieję, że 2016 będzie świetny bo 2015 się nie popisał. Świetne zdjęcia!

  crejzzzooll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 19. Zgadzam się co do tego, że pisząc posty na bloga 90% czasu jestem zupełnie nieogarnięta i moje zdjęcie w takim stanie pewnie nie ucieszyłoby się wielką popularnością na Pinterest, haha! Świetny post, cieszę się, że uznajesz miniony rok za udany! Pozdrawiam :)
  http://www.jesscebula.com

  OdpowiedzUsuń
 20. Uwielbiam spontaniczność. Dzięki niej wiem, że naprawdę czerpię z życia garściami i nie muszę się ograniczać. Mam nadzieję, że w tym roku jej nie zabraknie i również Tobie życzę weny oraz dalszej możliwości rozwoju bloga. :)
  Pozdrawiam.
  http://prozaiczne-szepty.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 21. Dla mnie 2015 rok nie był zbytnio udany... wierzę jednak, że 2016 będzie o wiele lepszy :)
  Śliczne zdjęcia ♥
  meryy-blog.blogspot.com - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 22. Ja też mam nadziję ze rok 2016 będzie rokiem dość dobrym, jak i spontanicznym :

  Mój Blog - Klik

  OdpowiedzUsuń
 23. fajnie, że Twój rok był udany :)
  mój również nie był najgorszy, chociaż nie wiem czy mogę go nazwać "najlepszym rokiem", jakoś do tej pory najlepszego roku nie miałam :) chociaż 2015 był lepszy od poprzedniego :)
  śliczna poduszka :D
  karik-karik.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 24. Mega cieszę się że twój rok był wypełniony wieloma wyjazdami, mój rok również był udany. Myślę, że nie ma takiej blogerki, która by pisała posty ubrana w coś innego jak wygodne ubrania :D
  Mój blog!

  OdpowiedzUsuń
 25. Fajne, prawie że tumblr'owe zdjęcia. Widać, że podkolorowałaś nieco rzeczywistość, ale i tak ładnie to wygląda. :)

  _________
  my-life-my-troubles.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 26. Dla mnie też ten rok był rewelacyjny! :D

  www.clemeent.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 27. Świetnie, że ten rok był dla Ciebie wspaniały! Mam nadzieję, że następne będą tak samo wspaniałe, a nawet lepsze. Piękne zdjęcia ♥

  http://neverstopdreaminggg.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 28. Świetny ootd :D wlosy goal>>>> *_*
  mam te same js ^^
  czekam na wiecej postow
  besos <3
  http://modolivem.blogspot.com/2016/01/winter-snow.html

  OdpowiedzUsuń
 29. świetne zdjęcia, u mnie rok 2015 a każdy inny chociaż było trochę zmian

  http://dorota-kotlarz.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 30. Fajny outfit z tą narzutką z choies ;) Chciałabym móc powiedzieć,że ostatani rok był dobry, nie był...ale mam nadzieję, że ten będzie lepszy i Tobie też tego życzę! ;)
  http://paulinapaulaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 31. Uwielbiam Twój blog!!! :)
  http://blaack-pearl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 32. Cudowny post <3
  Ps. Pierwszy raz widzę tak cudownego Macbooka :)

  Zapraszam: Mój blog

  OdpowiedzUsuń
 33. Ja mam przeczucie, że te rok bedzie najlepszy :D Haha i co do zdjęć widziałam na snapie ile pracy przy tym było :D

  http://natuuuu-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 34. Uznać, że miniony rok był niesamowitym rozdziałem w życiu, który można zamknąć z uśmiechem na ustach - bezcenne. Życzę ci, abyś w 2016 miała jeszcze więcej fantastycznych przeżyć, bo bardzo przyjemnie się o nich czyta ;)

  OdpowiedzUsuń
 35. Od dłuższego czasu obserwuję twojego bloga i podoba mi się!
  Cieszę się że miałaś udany rok,bo ja nie bardzo
  Zapraszam też do mnie,na nowego bloga,nowe zmiany,nowe posty! ;) Liczę na obserwację http://martynasiejkaofficial.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 36. Cieszę się, że rok 2015 uważasz za udany :) oby ten był jeszcze lepszy dla nas wszystkich!
  MÓJ BLOG - KLIK :)

  OdpowiedzUsuń
 37. Mój rok tez był udany ale mam nadzieje, że ten bedzie duzo lepszy!
  http://onlydreams8.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 38. Świetny blog :D
  .
  .

  Zapraszam http://catherineeffortt.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 39. Te Jordany bodajże screenowałam na snapie, o ile dobrze pamiętam, haha! Życzę ci aby 2016 był równie wspaniałym rokiem! (a tak btw, to skąd masz to duże lustro, bo jet mega :D)

  OdpowiedzUsuń
 40. fajne zdjęcia! życzę Ci żeby ten rok był tak samo dobry jak poprzedni a nawet lepszy!:)
  easymerry.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 41. Super post :) Zapraszam do mnie, dopiero zaczynam. - https://www.blogger.com/blogger.g?blogID=5913464491188247308#template

  OdpowiedzUsuń
 42. Lubię czytać Twojego bloga, bo każdy post coś wnosi :)

  http://hopeful4today13.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 43. dawno nie wchodziłam na twojego bloga, musze powiedziec ze jest mega zmiana na lepsze oczywiście!! tak trzymaj! :) piękne jordy

  http://zzmichalowska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 44. U mnie rok 2015 też był takim rokiem, podczas którego wiele się zdarzyło. Piękne zdjęcia ♥

  OdpowiedzUsuń
 45. Widzę że mamy podobny tok myślenia, też nie mam żadnych postanowień tylko bycie szczęśliwą.
  Dres, niedbały kok, herbata Czego więcej potrzeba do pisania posta? :D

  http://i-know--myself.blogspot.com/2016/01/ulubiency.html

  OdpowiedzUsuń
 46. Życzę Ci, żeby ten rok 2016 był jeszcze lepszy od poprzedniego, super zdjęcia!
  VIA-MARTYNA.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń
 47. super!
  http://mylittlesecreett.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 48. Śliczne zdjęcia
  Insomesense.blogspot.com
  Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 49. Śliczne zdjęcia
  Insomesense.blogspot.com
  Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 50. Ja też proszę o więcej spontaniczności niż w roku 2015, życzę Ci cudownego tego roku i następnych również :). Śliczne zdjęcia, ja czasem w piżamie już siedzę, pisząc kolejnego posta hah.
  http://ania-ania3.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 51. Witaj, mam takie pytanko odnośnie tych pędzli. Czy mogłabyś mi powiedzieć ile płaci się za przesyłkę i jaki jest czas oczekiwania?

  OdpowiedzUsuń
 52. W takim razie w 2016 roku życzę jeszcze więcej spontaniczności i aby był on tak samo, a nawet lepiej udany niż 2015! ♥
  Co do tworzenia postów to dokładnie haha

  Zapraszam na NOWEGO POSTA : CHŁOPAK IDEALNY? W którym mowa o tym, czy istnieje chłopak idealny i jakie są jego cechy :>
  >> http://tacokochazmiany.blogspot.com/…/01/chopak-idealny.html <<

  OdpowiedzUsuń
 53. Ja 2015 roku nie uważam za jakiś najlepszy rok i mam nadzieję, że ten będzie o wiele lepszy i już moja w tym głowa, żeby tak własnie było!

  OdpowiedzUsuń
 54. Oj tak 2016 będzie legendarny! Wszystko co sobie zaplanowałam się spełni!
  Udanego! <3
  Pozdrawiam! <3
  ddreamsof.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 55. Moim zdaniem ten rok nie był zły, ale też nie był najlepszy, co oznacza, że muszę zrobić wszystko, by ten był lepszym! Ach tak, mniej słodyczy to chyba najczęstsze zmaganie noworoczne! ☺

  ZAPRASZAM DO MNIE
  http://normalbutdidnot.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 56. Miło, że ten rok był dla Ciebie fajny! Miło poczytać, że nie jesteś sama, która spędziła go dobrze! Zapraszam również do mnie, thewildestme.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 57. Naprawdę piękne zdjęcia ! :) Rok ten nie był moim idealnym i myślę,że 2016 będzie lepszy :) Pozdrawiam i zapraszam do mnie http://wiktoriakredki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 58. Rok 2015 również był dla mnie świetnym rokiem i oczekuje takiego samego, albo jeszcze lepszego od 2016 :D

  http://by-paolka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 59. super zdjęcia! super post i ładny wygląd bloga!
  pozdrawiam
  claudelline.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 60. Masz ogromny talent do takich zdjęć ! Są naprawdę piękne i takie inne :)
  Trzymam za Ciebie kciuki abyś szła w tym kierunku!
  http://wiktoriakredki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 61. Szczęśliwego nowego roku kochana!
  http://butshefancy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 62. Chcę w tym roku być spontaniczna. Czy mi się to uda? Zobaczymy.
  Pozdrawiam,annenoele.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 63. Bardzo ładne zdjęcia! :)

  http://paczynskifilip.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 64. Śliczne zdjęcia ;)

  http://aniamichalak.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 65. Ostatni akapit spodobał mi się najbardziej. Ciepła bluza, dres i poczochrane włosy- tak ja zazwyczaj wyglądam.
  Ps. jak zwykle przepiękne zdjęcia.

  Mój blog klik
  jeśli Ci się spodoba zaobserwuj, a ja na pewno się zrewanżuje

  OdpowiedzUsuń
 66. Dla mnie rok 2015 również był bardzo udanym rokiem! :)

  Świetne zdjęcia! Dodaję do obserwowanych :)

  OdpowiedzUsuń
 67. Świetne zdjęcia, post motywujący i zachęcający do planowania, jak i spontaniczności na rok 2016! Pozdrawiam i zapraszam do mnie :*
  http://blooondgirl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 68. Super post! Kocham w jaki sposob piszesz! Mam nadzieje ze ten rok bedzie dla ciebie jeszcze lepszy niz poprzedni! BUZIAK <3 xxx

  http://veronicas-veronicass.blogspot.no/

  OdpowiedzUsuń
 69. Jestem pod wrażeniem tego, jak bardzo zorganizowaną osobą jesteś. :)Twój blog jest nie lada osiągnięciem, z całą pewnością możesz szczycić się nim wśród znajomych.
  Mam do Ciebie jedno zasadnicze pytanie, które nurtuje mnie od dłuższego czasu, a mianowicie - czy sama tłumaczysz posty na angielski czy jednak korzystasz z czyjejś drobnej pomocy, a może używasz tłumacza/słownika?
  Z niecierpliwością czekam na odpowiedź i pozdrawiam gorąco!

  OdpowiedzUsuń
 70. Piękne zdjęcia ❤. Życzę Ci aby 2016 rok był jeszcze lepszy od poprzedniego ❤.
  Zapraszam na mój kanał na YT.
  https://www.youtube.com/channel/UCVxtfNWbgwWaUUAKUnihJ0w

  OdpowiedzUsuń
 71. Baardzo spodobały mi się te zdjęcia <3!

  OdpowiedzUsuń
 72. https://www.blogger.com/blogger.g?blogID=3458366474167444943#allposts/src=dashboard
  kolejny wspaniały wpis <3!
  zapraszamy na naszego bloga ! dopeiro zaczynamy,a pierwszy tematyczny post już sie szykuje !
  wpadajcie,czekajcie i komentujcie ! :D

  OdpowiedzUsuń

INSTAGRAM

Flickr Images