Travels source of thoughts

Bardzo lubię podróże pociągiem. Mój organizm zadziwiająco dobrze przystosował sie do znoszenia małych, niesfornych dzieci, ludzi któ...


Bardzo lubię podróże pociągiem. Mój organizm zadziwiająco dobrze przystosował sie do znoszenia małych, niesfornych dzieci, ludzi których muzyka w słuchawkach gra za głośno, zbyt ciepłych temperatur czy to tych dzięki którym na dłuższą chwilę możesz przenieść się na Antarktydę. Oczywiście to nie znaczy, że mi to nie przeszkadza. Jednak gdzieś pomiędzy tymi wszystkimi 'luksusami' Polskich koleji... gdzieś pomiędzy kryje się niesamowita magia chwili, w której atakowany jesteś milionem myśli, odczuć i rozważań. Idealna chwila na przemyślenie masy spraw. Nieco przeraża mnie fakt ile już dni i tygodni spędziłam pomiędzy pociągowymi przedziałami gdyby podsumować wszystkie godziny. Mam okazję 'trochę' podróżować i nieco różnych histori o ludziach czy to świadomie, czy też przypadkiem mogłam usłyszeć. Idealnie pokazuje to jak bardzo się od siebie różnimy. Siedzący przede mną pan okazał się być sportowcem wracającym z zawodów triathlonowych, kobieta z córką w fioletowych włosach były w drodze do rodziny z dalekich stron, a cichy mężczyzna po zdziwnieniu ile kosztują obecnie trampki converse, które wiozłam w pudełku po kilku godzinach przemienił się rozgadanego człowieka z ciekawą profesją. Zastanawiam się często gdzie dani ludzie podróżują, co nimi kieruje i co mają za sobą. Jednak każdego z nich bez wyjątku łączy jedna ważna cecha: wszyscy szukamy szcześcia, mimo to że szczęście widzimy w zupełnie innych rzeczach. Ważne jest to byśmy mieli swój własny punkt odniesienia, coś co będzie stawiać nas na nogi niezależnie w jak cieżkiej obecnie sytuacji jesteśmy.

EG: I really like travelling by train. My body surprisingly well get used to enduring small, unruly children, people whose music in headphones plays so loud, too warm temperatures whether this by which you can move to Antarctica. Of course I don't mean that this don't bother me. However, somewhere between all the luxuries of Polish trains... somewhere between hides unusual magic of the moment, in which you are attacked by million thoughts, feelings and considerations. The ideal moment to think about ton of issues. 
Somewhat scares me is the fact how many days and weeks I have spent between the towing compartments if summarize all hours. I have the opportunity to do some traveling and lots of different stories about people whether deliberately or by accident I could heard. It ideally shows how much we differ from each other. Man sitting in front of me turned out to be an athlete returning from triathlon competitions, woman with her daughter in violet hair were on their way to a family from afar and a quiet man after a surprise how much Converse sneakers now costs few hours later turned into a talkative man with an interesting profession. I often wonder where thesepeople travel, what drives them and what they have behind them. However, all of them without exception have one important feature: we all look for happiness even if that happiness we see in a completely other things. What important is that we have our own point of reference, something that will put us on feet no matter how hard the situation we are is now.

 Wearing: 
Sheinside  leather jackey
Sheinside crop top
Flyhigh store sweatpants
Adidas superstar shoes

A co Was sprowadza na Ziemię?


prywatny facebook - klik - INSTAGRAM -ASKTUMBLR - TWITTER - Snapchat: szczuuurek

Share:

You Might Also Like

116 komentarze

 1. Uwielbiam pociągi, kocham je za ten klimat :)


  xnatg.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Widze, że nie tylko ja zastanawiam się nad tym dokąd może iść każdy człowiek z osobna:)

  http://theluucky13.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Podróże pociągiem to coś cudownego (chociaż nie często mam okazję nimi podróżować) ;) przepiękne zdjęcia i cudowny dresik
  adgam.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowne zdjęcia! Ja ostatnio zaczynam jeździć pociągiem i coraz bardziej to uwielbiam!
  Mogę wiedzieć jakiego aparatu używasz?
  Zapraszam do mnie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Też czasem jadąc autobusem, pociągiem i patrząc na innych ludzi zastanawiam się gdzie jadą, kim są itp. :)
  Uwielbiam podróżować.
  Świetny post, a zdjęcia - miazga! <3
  Dresy są świetne! :)
  mybeautifuleveryday.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny post :) Te dresy są cudowne *.*

  work-on-memories.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Dla mnie także dobrym momentem na rozmyślania są podróże lub chwile, w których jestem zupełnie sama. Ludzie, których widzę w pociągach czy autobusach zazwyczaj są tajemniczy, a wręcz anonimowi. Mimo, że nic o nich nie wiem czasem zastanawiam się, co czują w danym momencie.
  Pozdrawiam, aleksandraq.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Do tej pory rodzice uważali, że jestem jeszcze za młoda, jednak z czasem się to zmienia. Moje plany co do podróżowania pociągiem są spore. Na pewno muszę odwiedzić internetową przyjaciółkę i przyjechać na kolejny zlot w Poznaniu! :)
  olaablogg.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. ja także lubię podróżować :) śliczne zdjęcia ;p

  ewamaliszewskaoff.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Wcale się nie dziwię, że lubisz podróżować pociągiem, ja też lubię chwile, kiedy mogę pomysleć nad różnymi sprawami :)
  mój blog-klik :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Też bardzo lubię podróżować,mimo,że rzadko mam do tego okazję.Zawsze wtedy słucham muzyki,patrzę na krajobrazy za oknem i wspominam haha(pomijając,że czuję się jak w teledysku haha)
  http://noworneeever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Jaka ty jesteś piękna! Zazdroszczę również twojego stylu, który widać, że masz wyćwiczony i najważniejsze — dbasz o tekst, o to, aby nie było błędów, co teraz nieczęsto widuję.
  Pozdrawiam! ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. niestety pociagiem dane mi bylo podrozowac jedynie raz, a samolot, czy autobus to jednak calkiem inny klimat, ale bardzo czesto zastanawiam sie nad historiami innych ludzi, poza tym twoja figura jest przepiekna i zmotywowala mnie do cwiczen, naprawde!

  http://kamoop.blogspot.com <-klik

  OdpowiedzUsuń
 14. Mnie na ziemię zdecydowanie sprowadza muzyka, a podróżowanie uwielbiam chociaż częściej jeżdżę autobusem. Wtedy tylko słuchawki, muzyka i dużo czasu na rozmyślanie.:)

  + świetne spodnie.:)

  OdpowiedzUsuń
 15. Również uwielbiam podróżować ;) Cudne dresy *.*

  http://milsonstyle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Ale piękne zdjęcia! Wyglądasz cudownie :) Też lubię podróżować pociągiem.

  http://tamizaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. Adidasy superstary *.* Boskie
  Świetny Post :*

  Zapraszam: Mój blog

  OdpowiedzUsuń
 18. Ja akurat nie przepadam za pociągami, wolę inne środki transportu. Muszę przyznać, że nigdy nie zastanawiałam się nad tym, co mnie sprowadza na ziemię :) super zdjęcia!
  http://via-martyna.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 19. Ja także bardzo dużo podróżuję. Mnie zawsze ciekawią cele podroży osób siedzących np.: koło mnie.
  Widzę, że znowu zmiana w wyglądzie haha :)
  Przeeeecudne zdjecia :)
  poleksandra.blogspot.com KLIK

  OdpowiedzUsuń
 20. zdjecia cudowne!
  mi nawet nie pozwala sie jezdzic dalej pociagiem, a mam juz 16 lat:)) masakra.

  http://feel-that-moments.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 21. Ja akurat rzadko jeżdżę pociągiem,ale jechać samochodem gdzieś daleko,daleko...Pewnie też nie ,,rwałabym'' się do rozmowy z obcymi XD.
  http://modoemi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 22. Widze ciekawe miałaś historie :)
  Ja uwielbiam podróżować pociągiem,jednym z plusów są widoki,których normalnie moglibyśmy nie zdołać zobaczyć ;-)
  Pięknie zdjęcia :)
  Pozdrawiam

  roxa-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 23. Ja też bardzo lubię podróżować pociągiem, idealne chwile do refleksji, pomyślenia, zatrzymania się i zastanowienia. Może nie jeżdżą najszybciej ani ich stan nie zawsze jest dobry, ale i tak je lubię. :-)

  my-life-my-troubles.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 24. Świetnie to napisałaś, każdy szuka zupełnie innego szczęścia.. A zdjęcia są cudowne!

  Pozdrawiamy cieplutko
  ♡✿ Twins Life. (klik)✿♡

  OdpowiedzUsuń
 25. Mnie sprowadza na ziemie a raczej utrzymuje mnie na ziemi fakt (?) ,ze został jeszcze miesiac do wakacji! To podnosi mnie na duchy i gdy rano wstaje tylko o tym mysle! <3 POZDRAWIAM

  OdpowiedzUsuń
 26. Widzę, ze nie tylko u mnie blogger ostatnio niszczy jakość zdjęć, ale i tak jesteś śliczna :)

  http://carolin-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 27. Super post, kocham podróże :) Bardzo ładna stylizacja, z chęcią kupię te kurteczkę :)
  pozdrawiam

  agata-rogos.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 28. Szczerze mówiąc ja też uwielbiam podróże i nie wyobrażam sobie życia bez nich. Wiadomo, że nie jest możliwe każdego dnia, ale to dla mnie taka odskocznia. Nie lubię siedzieć w domu i leżeć w łóżku cały dzień. Oczywiście, że czasem mam na to ochotę, ale zdarza się to bardzo rzadko. ;)

  mój blog :)

  OdpowiedzUsuń
 29. Ja też uwielbiam podróżować pociągiem, ładniutkie fotki :)

  weraweronika.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 30. jeju jakie zajebiste spodnie *_*
  donutworrybehappy.blogspot.com - zapraszam do mnie, nowy post z bluzą w dolary ♥

  OdpowiedzUsuń
 31. Genialna stylizacja! Też lubię podróżować pociągiem :)
  http://welcomeetowondeland.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 32. Uwielbiam jeździć pociągiem! :D
  Cudownie wyglądasz, prześliczne zdjęcia:*

  Mój blog, zapraszam-kliknij

  OdpowiedzUsuń
 33. Podróże pociągami są naprawdę... (nie chcę użyć tu słowa FAJNE) ciekawe. Zawsze tak mam, że gdy jadę z jakimiś obcymi ludźmi...zastanawiam się KIM ONI SĄ, co się w nich kryje? Naprawdę świetnie napisane, a zdjęcia i stylizacja cudowna.

  Mój blog KLIK

  OdpowiedzUsuń
 34. Ile ludzi-tyle opinii. Każdy ma swoją historię.
  Piękne zdjęcia!
  LIVER MORIUM- klik!

  OdpowiedzUsuń
 35. Ja też kocham podróżować pociągiem! Zawsze szkicuje osoby siedzące ze mną w przedziale ...;) Cudne zdjęcia!!

  http://polaacx.tumblr.com

  OdpowiedzUsuń
 36. Ja ostatnio nie miałam okazji podróżować pociągiem, jednak wiem, że jest w nich pewna magia :)

  cvte-olga.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 37. Ja jeszcze nigdy nie podróżowałam pociągiem, rzadko podróżuje, ale jak już to sprawia mi to ogromna przyjemność :D
  Zapraszam do mnie jestem nowa i dopiero zaczynam: natuuublog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 38. Ja jeszcze nigdy nie podróżowałam pociągiem, rzadko podróżuje, ale jak już to sprawia mi to ogromna przyjemność :D
  Zapraszam do mnie jestem nowa i dopiero zaczynam: natuuublog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 39. Tak samo jak ty uwielbiam podróżować tramwajem,busem,autem,autobusem <33 najbardziej uwielbiam wyglądać za okno
  i obserwować ludzi trochę pomyśleć. Zdjęcia jak zawsze genialne spodnie od dressów no normalenie megaa wyglądasz agatko :** zapraszam kochana serdecznie do mnie http://nicole-500.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 40. Świetnie wyglądasz :) Ja jeszcze nigdy nie podróżowałam pociągiem.
  cheeckered.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 41. Bardzo fajnie to wszystko ujęłaś. Ja niestety rzadko jeżdżę pociągiem, ale rzeczywiście on ma coś w sobie ;)

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 42. Uwielbiam podróżować pociągiem, zawsze zmusza mnie to do refleksji.:)

  www.cassey-cassey.com

  OdpowiedzUsuń
 43. mam nadzieję, że już niedługo uda mi się zacząć podróżować pociągiem, bo jak widać to piękne! :''')

  pasteloveelove.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 44. Niestety nie mam możliwości częstego podróżowania chociaż to uwielbiam, ale pełnię szczęścia daje mi taniec. Nic innego.

  crejzzzooll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 45. Również często jeżdzę pociągiem i popieram to co wyżej nalisalaś. Mam podobnie. :)
  Świetne zdjęcia.

  killa-killa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 46. Kurczę ale ty szybko wyrosłaś !. Jeszcze niedawno byłaś 'małym' szczurkiem w okularach i grzywce na bok :).
  Fakt łączy nas jedna cecha taka,że wszyscy chcą być szczęśliwy i to jest jakby głównym celem w życiu każdego człowieka.
  Każdy z nas ma za sobą jednak jakieś historie i coś ze sobą niesie,jednak jedynym celem jest właśnie odnalezienie szczęści i ludzie szukają go gdzie tylko mogą :)

  sushi-natka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 47. Ja nie przepadam za jadą pociągiem, może dlatego, że żadko korzystam z tego środka komunikacji? :) Świetne zdjęcia! ♥

  niktniewidzi.blogspot.com (KLIKNIJ TUTAJ)

  OdpowiedzUsuń
 48. Też uwielbia podróżować pociągiem ale kiedyś 5-godzinna droga do Wrocławia zamieniła się w 15-godzinną. Koszmar! Ale było warto :)

  zuuziaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 49. Trafiłam przypadkiem na Twojego bloga, nie byłam tu nigdy wcześniej. Od razu mi się spodobał! Sposób w jaki piszesz jest niesamowity! Dzięki temu blog staje się interesujący. Dodatkowo tworzysz ciekawe stylizacje, zdjęcia są bardzo ładne i naprawdę dobre i jesteś ładną dziewczyną! :)

  www.olastepienofficial.blgspot.com

  OdpowiedzUsuń
 50. Ja wręcz przeciwnie nie znoszę podróżować pociągiem .


  miinikaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 51. Ja jeszcze nigdy nie miałam okazji podróżować pociągiem. Ale myślę, że w te wakacje się to zmieni. ;) Śliczne zdjęcia. ;)

  http://justdaaria.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 52. Dresy są cudowne! Świetnie napisany post!

  Mój Blog - klik!

  OdpowiedzUsuń
 53. Jazda pociągiem jest fajna jak jedzie się ze znajomymi, bo jak samemu to jakoś mi się nudzi. ^^
  Bardzo ładnie wyglądasz. :)

  OdpowiedzUsuń
 54. Piękna! :*
  roxannee-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 55. Zdecydowanie się z Tobą zgadzam:) Podczas podróży w pociągu mamy czas na przemyślenie kilka spraw! :))
  http://neversayneverbyjulia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 56. Świetnie to napisałaś! Zazwyczaj nie przyglądamy się ludziom, których spotykamy na co dzień, a wiele z nich kryje ciekawe historie, które możemy poznać dopiero spędzając z nimi kilka godzin np. podczas podróży. :) Poza tym podróżowanie to świetna okazja do przemyśleń! :)

  Zapraszam na nowy post! Jeśli Ci się spodoba będzie mi bardzo miło, jeśli skomentujesz i zaobserwujesz mój blog. :)
  alexandrak-blog.blogspot.com KLIK!
  OdpowiedzUsuń
 57. Jeszcze nie miałam okazji podróżować pociągiem,czego bardzo żałuję. Nie mam tak dużej możliwości,bo jeżdżą one albo rzadko,albo nie jadą, a jeśli już to w godzinach, które mi średnio odpowiadają :C
  Co do rozmyślania gdzie zmierzają obserwowani przeze mnie ludzie mam tak samo :D

  OdpowiedzUsuń
 58. Śliczne zdjęcia i świetny post! OBSERWUJĘ ;*

  ✿ www.LA-PETITE-WORLD.blogspot.com ✿

  OdpowiedzUsuń
 59. Ja też uwielbiam podróżowanie pociągiem. Jako mała dziewczynka bardzo często jeździłam z babcią w wakacje pociągiem w różne miejsca, ale ostatni raz było to już dobre parę lat temu... ;c

  Mój blog- ultradefenceless

  OdpowiedzUsuń
 60. Bardzo lubię jeździć pociągiem, jednak rzadko mam na to szansę.
  Cudowne zdjęcia! :)

  Milena Blog - klik

  OdpowiedzUsuń
 61. Śliczne zdjęcia. Ja nie mam zbyt często okazji podróżować, ale też to lubię :)
  mydreamisbeyourdream.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 62. Też lubię podróżować :). Masz świetnego bloga i śliczne zdjęcie :) Najlepsza blogerka!
  http://letsgowithme11.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 63. gdy byłam mała przejażdżki pociągiem były dla mnie normalną rzeczą , jednak od kiedy brat zdał prawo jazdy mało co korzystam kolei ;/ na pewno zmienię to w wakacje! super zdjęcia ;)

  http://przyszlosczapisanawterazniejszosci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 64. Ooo, ja uwielbiam podróżować! Piękne zdjęcia :)

  aleksandrakasia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 65. Ten post jest po prostu idealny. Dokładnie, każdy kto nas mija gdzieś zmierza tak samo jak my. Ma też coś za sobą. To daje do myślenia :)
  Pozdrawiam! <3
  kiciula44.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 66. Śliczne zdjęcia i bardzo ciekawy post! ;) :*

  http://julaandjulablog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 67. Super dresy. Nie mam okazji czesto podrozowac. Zazdroszcze

  OdpowiedzUsuń
 68. Cudowne zdjęcia, mam do cb pytanie, czy to że piszesz bloga, masz w tym doświadczenie i piszesz na inteligentne tematy pomaga ci jakoś w szkole? Np pisać wypracowania, opisywać obrazy lub tego typu rzeczy?
  http://oleczka33.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nigdy nie byłam dobra z polskiego, ortografi, interpunkcji, co zresztą czasami widac po postach, ale z pewnością ma to jakiś choć niewielki wpływ na jakość wypracowań.

   Usuń
 69. Tylko raz jechałam pociągiem, chociaż wspominam to bardzo dobrze. Lubię oglądać widoki za oknem, ale to, czy widzę je przez okno pociągu czy samochodu, nie robi u mnie większej różnicy. Szczerze powiedziawszy, jestem typem obserwatora i od zawsze interesowało mnie, co ludzie mijający mnie na ulicy, czy jadący ze mną w autobusie myślą, gdzie zmierzają. Post ciekawie napisany, ale to chyba zbyt oczywiste, by o tym pisać, więc powiem tylko: życzę weny ;) x

  http://classy-pineapple.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 70. Ja także w podróży kocham myśleć i obserwować wszystko dookoła. :)
  Śliczne zdjęcia ♥
  meryy-blog.blogspot.com - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 71. Codziennie podróżuję pociągiem. Widzę i słyszę masę różnych rzeczy i to, o czym piszesz okazuje się prawdą. Patrzę na kogoś, kto siedzi przede mną, zastanawiam się kim jest, o czym myśli, dokąd zmierza, jakie ma marzenia. Moje wyobrażenia czasami zderzają się z rzeczywistością i prawie zawsze pokazuje mi to, jak bardzo może zmylić wygląd, zachowanie wśród obcych :) Wbrew pozorom godziny spędzone w pociągu potrafią czegoś nauczyć.

  OdpowiedzUsuń
 72. Super post :)

  ZAPRASZAM DO MNIE
  ideal-grande.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 73. Dokładnie to co nas łączy to to ze szukamy szczęścia, na swój oryginalny sposób. Super zdjęcia ;)
  nataa-liiaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 74. Ja też uwielbiam jazdę pociągami. Czasami można poznać naprawdę fascynujące historię ludzi, a czasem nawet nawiązać nowe znajomości. Śliczne zdjęcia <3

  kasia-kate1.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 75. I ja sama również kocham zwiedzać różne miejsca, aczkolwiek już gorzej znoszę podróże. No cóż, trzeba się poświęcić! :D

  Mój Blog - klik!

  OdpowiedzUsuń
 76. Jeszcze miesiąc i też zaczniemy podróżować! :) Jesteśmy pod wrażeniem twojego bloga!
  Posty po polsku i angielsku,świetny pomysł! Cudowne zdjęcia. Wszystko dopięte na ostatnio guzik! :)
  Buziaki, Karolina i Sandra


  www.thesisterzone.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 77. Nigdy jakoś nie lubiłam jeździć pociągiem ;)
  Śliczne zdjęcia! Przepiękne są te spodnie :)

  NOWY POST NA FABRYCE MIĘTY KLIK! :))

  OdpowiedzUsuń
 78. Genialne zdjęcia.
  http://parkspati.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 79. Świetny post i śliczne zdjęcia! Ja też kocham podróże pociągiem i zawsze, gdy się nudzę wymyślam historię odnośnie innych ludzi. I masz rację każdy człowiek poszukuje szczęścia :)
  Pozdrawiam cieplutko
  ♥Mój Blog - klik!♥

  OdpowiedzUsuń
 80. Ja praktycznie nigdy nie jezdze pociagami :)

  http://natuuuu-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 81. Świetne
  ZAPRASZAMhttp://martuszek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 82. W sumie rzadko jeżdźe pociągami :) Śliczne spodnie :)

  http://booktwon.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 83. Pięknie to opisałaś. Ja pociągiem nigdy nie jechałam...
  Mega zdjęcia!
  mojaa-wersja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 84. Ja kocham podróżować, ale może nie koniecznie pociągiem.
  Piękne zdjęcia, pozdrawiam :)

  ✿zapraszam do mnie✿

  OdpowiedzUsuń
 85. Świetne zdjęcie,wydaję mi się,że te dresy lekko Cie pogrubiają.
  http://justloveyolo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 86. Cudownie do napisałaś, bardzo oryginalny post :) A Ty wyglądasz mega!
  Mój Blog - klik!

  OdpowiedzUsuń
 87. interesujący post. Fajnie jest poznawać historię różnych ludzi ..
  śliczne zdjęcia !
  http://palaania.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 88. Ja bardzo rzadko jeżdżę pociągiem.. Piękne zdjęcia! Te adidasy superstar, to buty z moich marzeń wszędzie szukałam rozmiaru da siebie ale nie znalazłam..
  gaaba-gabaa.blogspot.com---MÓJ BLOG KLIK

  OdpowiedzUsuń
 89. Też kocham podróże pociągiem <3

  Zapraszam do mnie : http://carolinealexandra72.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 90. Niestety nie mam zbyt wielu okazji do jazdy pociągiem (tylko dwa razy jechałam), lecz za to mam bardzo daleko do szkoły, więc spędzam spędzam sporo czasu na przemyślenia i także poznawania ludzi i ich historii, które mimo, że są różne to znajdują wspólny mianownik.

  Pozdrawiam, a zdjęcia jak zwykle perfekcyjne.

  http://www.laruart.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 91. Jechałam tylko 1 raz :) Nie mam okazji do tego. A post perfekcynjy. :) Zapraszamy do nas! http://ollivandagnes.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 92. Masz super z tym, że możesz tyle podróżować :)
  Świetne te dresy i zdjęcia wyszły super!
  Mój blog :)

  OdpowiedzUsuń
 93. Nigdy nie jechałam takim typowym pociągiem i bardzo żałuję! Mam nadzieję, że niedługo będę miała okazję nim podróżować i również poczuję ten klimat :)

  Happiness Blog

  OdpowiedzUsuń
 94. Ale genialnie wyglądasz!

  OdpowiedzUsuń
 95. Ja planuję w przyszłości (czyt. za jakieś dwa, trzy lata) również tak podróżować. Myślę, że to świetny sposób poznawania świata. Fajne są też takie wycieczki kiedy jest się np. na wymianie studenckiej :3 Możesz sobie jeździć po obcym kraju i w ogóle *^*
  http://czlowiek-zelazko.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 96. Super zdjęcia. Spodnie są epickie po prostu! Muszę podobnych poszukać w najbliższym czasie, bo mam obsesję na punkcie dziur. Co do podróżowania, to też je uwielbiam, ale właściwie nigdy nie podróżuję pociągiem, bo jakoś zawsze mi z nimi nie po drodze :P

  www.sarahfrompl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 97. jak zwykle Genialnie ! oj tak podróże pociągiem wciągają,kiedy wejdzie się w dłuższą trasę trudno wyjść.
  dopiero zaczynam.:)
  jestemvikka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 98. Bardzo lubię podróżować pociągami. Uwielbiam to w jaki sposób piszesz, z chęcią się czyta twoje posty!
  http://itsemiblog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 99. Uwielbiam cie jesteś genialana😍 i te outfity boze no mega!!! Zapraszam do mnie😘 http://smerfastycznadaria.blogspot.nl/?m=0

  OdpowiedzUsuń
 100. Też uwielbiam jazdę pociągami. Mają fajny klimat :)
  Masz fotografa czy używasz statywu? ;)
  Blog.

  OdpowiedzUsuń
 101. Wyglądasz super, a ja uwielbiam pociągi!

  http://naynay-lian.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 102. Cudowne spodnie ! *.*
  Podoba mi się twój styl pisania i świetne zdjęcia dlatego obserwuję :)

  neverrrrstopdreaming.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 103. Mi już pociągi zdecydowanie zbrzydły ;) Szczególnie ze względu na to, że jeżdżąc na zajęcia oglądam te same widoki od lat, idzie oszaleć :) Piękne zdjęcia

  OdpowiedzUsuń
 104. To w jaki piękny sposób piszesz o tak prostych sytuacjach i sprawach jest cudowne. :) wwhatcanisayy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 105. Ja bardzo rzadko jeżdżę pociągiem, uwielbiam twój sposób patrzenia na życie. Chciałabym potrafić cieszyć się z tak prostych i oczywistych spraw :)

  nasz blog-klik

  OdpowiedzUsuń
 106. Szczęka opada <3

  http://rubik514.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 107. Mam pytanko. :) Jakiś czas temu odwiedzałam Twojego bloga i pamiętam , że miałaś blond włoski. Sądzę, że w tych jest Ci ładniej i mam wrażenie że zrobiły się jakieś większe objętościowo. ;D Możesz mi powiedzieć czego używasz do pielęgnacji włosów? Ja mam straszny problem z włosami i przez farbowanie zrobiły się rzadkie, dlatego chcę jakoś je podratować. Bardzo zależy mi na Twojej odpowiedzi i przepraszam, jeśli powtarzam pytanie, ale niestety czas nie pozwala mi na przejrzenie wszystkich Twoich postów . ;c.

  OdpowiedzUsuń

INSTAGRAM

Flickr Images