TURN YOUR SELF-CONFIDENCE ON

PL: Pewność siebie. Czym jest? Definicja zapewne krąży gdzieś pomiędzy zaakceptowaniem swoich wad, poczuciem własnej wartości, przekonani...


PL: Pewność siebie. Czym jest? Definicja zapewne krąży gdzieś pomiędzy zaakceptowaniem swoich wad, poczuciem własnej wartości, przekonaniem, śmiałością i sprawnym wykorzystaniem własnych możliwości, ponieważ nie jesteśmy w stanie precyzyjnie określić na czym dokładnie polega. Bycie pewnym siebie powinno zacząć się od środka. Od środka nas samych. By wykazać przejawy odwagi przełam to co Cię blokuje wewnątrz napędzane kompleksami, obawą co ludzie pomyślą i tym jak wypadniesz przed nieznajomymi. Taka cecha w dzisiejszych czasach z pewnością otwiera masę drzwi, które dla wielu nie stoja jeszcze szeroko otwarte. Pewność siebie w pewnym sensie jest jak mięśnie: każdy z nas je ma, jednak dopiero wyćwiczone zaczynają nabierać większy sens.

EG:  Self-confidence? What is it? Definition circulates somewhere between accepting your flaws, sense of self-worth, belief, boldness and smooth taking your possibilities, 'cause we are not able to exactly define what is about. Being confident should start from the middle. The middle of us. To demonstrate symptoms of confidence fracture what's blocking you powered by complexes, fear of what will people think and how you show up in front of strangers. Feature like this open lots of new doors, which don't stand wide open for others. In a way confidence is like mussle - the more you use it, the stronger it gets.A jak ją zdobyć?
1. Uporządkuj swoje myśli. To tutaj powinno się wszystko zacząć. Nie zamykaj się razem ze wszystkimi potencjalnymi negatywami w jednym pudełku. Odstąp od nieprzemyślnych scenariuszy, które wciąż tworzysz sobie w głowie. Ogranicz swoją wewnętrzną krytykę i daj sobie szansę by skupić się na czymś innym.
2. Zaakceptuj siebie.
Musisz stać się swoim własnym przyjacielem. To, że nosisz okulary, masz piegi na policzkach albo ważysz kilka kilogramów więcej, nie może wpływać na twoją pewność siebie. Każdy z nas jest inny, nie każdemu przypadniesz do gustu, nie każdej osobie spodoba się twój nowy ubiór, ale ważne jest to, żebyś ty sama czuła się z tym wszystkim dobrze i przestała porównywać się do innych. Twoje ciało - to twój towarzysz, który znosi wiele, byś mogła cieszyć sie z życia.
3. Nie dodawaj sobie minusów. 
Używaj swoich mocnych stron. Wielokrotnie zaniżamy swoje własne umiejętności dodając 'nie potrafię tego w wystarczającym stopniu, ktoś na pewno zrobi to lepiej.' Możliwe! Jednak spróbuj, bo są tylko dwa wyjścia: albo osiągniesz niezwykły sukces abo zyskasz doświadczenie ucząc się na błędach. Głowa do góry!
4. Bądź sobą,
wyrażaj siebie, nie zważaj na innych, trzymaj sie swoich ideałów idąc własną wytyczoną ścieżką. Nie udawaj kogoś kim nie jesteś, ponieważ bycie cieniem kogoś innego jest zbędne. Jeśli masz własne inne zdanie niż wszyscy - dobrze!
5. Uśmiechaj się - i niech to inni zastanawiają się dlaczego.

EG: How to get it?
1. Tidy your mind. 
It all should start right here. Don't close with all potential negatives in one box. Withdraw from ill-considered scenarios which you still create in your mind. Reduce your internal criticism and give yourself a chance to focus on something else.
2. Accept yourself.
You have to become your own bestfriend. The fact that you're wearing glasses, have freckles on your cheeks and that you weigh few kilograms more can't effect to your self-confidence. Everyone is different, you won't be liked by everyone, not everyone will like your style too but important is that you feel good with all of this and stop comparing to the others.Your body is your friend, who bears a lot that you can enjoy your life.
3. Don't add minuses.
Use your strong points. Many times we are lowering our own possibilities adding  'I can't do this sufficiently, someone will do it better.' Possible! But try, because only two situations may happened: or achieving extraordinary success or gaining experience by learning from mistakes. Head's up!
4. Be yourself,
express yourself, don't look to the other, hold on your ideals walking through your own way. Don't pretend to be someone you're not, 'cause being someone else's shadow is unnecessary, isn't it?
5. Smile - and let the world wonder why.

Wearing:
Sheinside glasses
Sheinside shorts
Sixkisses T-shirt
Converse shoes
Daniel Wellington clock


prywatny facebook - klik - INSTAGRAM -ASKTUMBLR - TWITTER - Snapchat: szczuuurek

Share:

You Might Also Like

126 komentarze

 1. pewnosc siebie w dzisiejszych czasach jest bardzo wazna, jednak nie mozna przesadzac i czuc wyzszosc nad innymi, a niestety wiele osob myli te dwa pojecia! Ty opisalas wszystko bardzo ladnie :)

  http://kamoop.blogspot.com <-klik

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się w 100 procentach :)
   http://itsemiblog.blogspot.com/

   Usuń
 2. świetny post i śliczne zdjęcia!
  tylko popraw parę literówek, które zrobiłaś przy pisaniu i będzie idealnie!
  życzę miłego tygodnia i pamiętaj - nie zapomnij o uśmiechu! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pewność siebie to naprawdę przydatna cecha, ale mi jej trochę brakuje ;) Na szczęście ten post jest bardzo pomocny i motywujący ♥
  adgam.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie napisany post, chyba sama zastosuje się do rady, które podałaś :)

  cvte-olga.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Masz zdecydowanie racje! jakie cudne zdjęcia!:*

  Pozdrawiamy cieplutko
  ♡✿ Twins Life. (klik)✿♡

  OdpowiedzUsuń
 6. Na niektorych zdjeciach wygladasz jak wklejona haha:D swietnie sie czyta tez po angielsku, masz bogate slownictwo!:)

  http://feel-that-moments.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Twoje posty wywołują na mojej twarzy uśmiech i to jest świetne :) Co do pewności siebie, to akurat ją mam i ćwiczę. Czasem wychodzi, czasem nie ale zazwyczaj jest dobrze.
  Pozdrawiam! <3
  kiciula44.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo motywujący post :) i najlepiej napisany jak się da :)
  Fajnie że piszesz po angielsku, mogę sie poduszkowiec :)

  poleksandra.blogspot.com KLIK

  OdpowiedzUsuń
 9. Niektórym tak ciężko zaakceptować samego siebie. Nie wszystko da się zmienić, każdy ma jakieś wady i nic na to nie poradzi.
  Ślicznie wyglądasz ♥
  MÓJ BLOG-KLIK

  OdpowiedzUsuń
 10. Tęskniłam za takimi długimi postami w twoim wykonaniu. Jesteś dla mnie motywacją, a ten post dodał mi siły i już zaczynam myśleć o moich wadach, które chyba w końcu trzeba zaakceptować. :)
  Buziaki, aleksandraq.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Popraw sobie. Sensie nie sęsie
  Pierwszy akapit

  OdpowiedzUsuń
 12. Zgadzam się całkowicie!
  Prześliczne zdjęcia <3

  🌺Jully-Blog🌺 [KLIK]

  OdpowiedzUsuń
 13. Masz racje :) pewność siebie jest najważniejsza :D śliczne zdjecia :)
  http://seriouslyhumanity.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 14. Hej! Masz rację. Aby być pewnym siebie najpierw trzeba zaakceptować siebie. Inaczej się nie da. U mnie niestety czasami brakowało tego, tych wszystkich rzeczy, które wymieniłaś i stałam jak taka szara myszka nie biorącą w niczym udziału, ponieważ się bała. Ale to zmienię. Na pewno. Dziękuję za pomocne rady! Jak zwykle przepiękna ty!<3 Pozdrawiam:)
  Mój Blog - klik!:)

  OdpowiedzUsuń
 15. Nie wiem dlaczego zawsze gdy czytam Twoje posty robią mi się szklane oczy. Zdjęcia masz piękne i pięknie piszesz. Potrafisz napisać/wyrazić to co dręczy połowę ludzi w kilku zdaniach czego Ci najbardziej zazdroszczę!
  Zapraszam do mnie!

  OdpowiedzUsuń
 16. Dobrze powiedziane, też uważam, że bycie pewnym siebie powinno zacząć się od środka :)
  http://via-martyna.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. Uwielbiam każdy Twój post, dają wiele do myślenia i bardzo motywują..

  beneaththeblanket.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 18. Zegarek to po angielsku - watch :* Człowiek uczy się na błędach, też kiedyś wcześniej tak pisałam i mówiłam :)

  Mój Blog - klik!♥

  OdpowiedzUsuń
 19. super post

  ZAPRASZAM DO MNIE
  ideal-grande.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 20. Naprawdę pięknie ujęłaś to w słowa! :) chciałabym być bardziej pewna siebie, ale często zbyt przejmuję się innymi :(
  :)

  blog-by-ola.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 21. Bardzo fajny post. Masz fajny styl pisania :**

  agnieszkaboczek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 22. Krótko, zwięźle i na temat. Bardzo mi się podoba! Pewność siebie zdobyłam przez prowadzenie bloga, ale takie posty zawsze pomagają. + prześliczne zdjęcia. Pozdrawiam. :) wwhatcanisayy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 23. Wiele osób w tych czasach nie jest pewnym siebie, dlatego taki post z pewnością przyda się takim osobom :)
  Sliczne zdjecia :)
  mój blog-klik :)

  OdpowiedzUsuń
 24. Piszesz świetne motywujące posty :)


  www.kiercia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 25. Agata, świetny post, na który długo czekałam. Dziękuję xx
  http://karka-skoczek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 26. pięknie wyglądasz <3
  ogólnie jestem pewna siebie, ale nieśmiała i to jedno wiąże się z drugim :/
  dziękuję za ten post, może uda mi się coś zmienić
  http://karik-karik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 27. Wyglądasz ślicznie! Świetnie to napisałaś!

  Mój Blog - klik!

  OdpowiedzUsuń
 28. na pewno się to się przyda
  http://ejwaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 29. Racja, musimy ćwiczyć pewność siebie bez tego ani rusz.

  miinikaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 30. Bardzo fajnie napisane, śliczne fotografie, piękne :)

  http://weraweronika.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 31. Bardzo dobry post. Często spotykam się z tym tematem na innych blogach, ale mimo to nadal go lubię :) Ładne zdjęcia.

  PLF blog <--- ZAPRASZAM! :)
  Lensooon <--- INSTAGRAM :)

  OdpowiedzUsuń
 32. Strasznie motywujesz tym co piszesz! Ja uważam, że sama nie należę do osób pewnych siebie i staram się z tym walczyć. Widzę, że już wiele zyskałam, ale ciągle są takie rzeczy których nie potrafię w sobie przełamać. :(

  mój blog :)

  OdpowiedzUsuń
 33. Pewność siebie jest ważną rzeczą w dzisiejszych czasach :)

  ewamaliszewskaoff.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 34. Świetnie piszesz, dlatego z utęsknieniem czekałam na coś dłuższego :) Nie każdy jest pewny siebie, ale trzeba nad tym pracować.
  roxanne-writes.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 35. Zgadzam się z Tobą. Pomocny post , i to bardzo dla osób które potrzebują pewności siebie.;)
  Zdjęcia świetne jak w każdym poście!! ♡

  http://kammage12.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 36. Mam pytanie,jakich filtrow uzywasz do zdjec na instagramie? :)

  OdpowiedzUsuń
 37. Dokładnie,żeby być pewnym siebie,trzeba przestać myśleć o tym,że czegoś nie jesteśmy w stanie zrobić i zacząć wierzyć w to,że uda nam się.
  zajrzyj!

  OdpowiedzUsuń
 38. richeer.blogspot.com zapraszam!
  Świetny post muszę dużo przemyśleć
  Zapraszam do obs za obs jak ktoś chętny: )

  OdpowiedzUsuń
 39. Świetny post! Bardzo spodobało mi się porównanie, że pewność siebie jest trochę jak mięśnie :)
  Cudne zdjęcia i outfit! <3
  Porady też ^^
  mybeautifuleveryday.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 40. Świetne rady. Na pewno skorzystam, bo z pewnością siebie mam problem. ;] Świetne zdjęcia. ;)

  http://justdaaria.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 41. Świetne zdjęcia, czekał ma natki mega motywujący post i się doczekałam :)) Zrobisz jeszcze w wakacje zlot w Poznaniu?
  http://marrie-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 42. Na prawdę świetne zdjęcia, jesteś bardzo fotogeniczna!
  http://x1902x.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 43. Fajnie, że napisałaś taki post, chyba muszę trochę popracować nad swoją pewnością siebie.
  Ślicznie wyglądasz :)
  Mój blog :)

  OdpowiedzUsuń
 44. Motywujący post.
  Ja daje rade i akceptuje siebie.
  Piękne zdjęcia.

  zapraszam do mnie
  wixiandalex.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 45. Bardzo ciekawy, przydatny post!
  Śliczne zdjęcia ♥

  http://werko-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 46. Matko! Jak ty cudownie piszesz! Czytam cię od roku i zauważyłam jak bardzo twój poziom pisania poszedł w górę. Życzę dalszych sukcesów. Świetne porady, coś dla mnie ;)
  Zapraszam do mnie, dopiero zaczynam (klik)

  OdpowiedzUsuń
 47. Śliczne zdjęcia ! :D
  talaiwiki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 48. Agatka jesteś taka cudowna! :*
  roxannee-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 49. Świetne rady przynajmniej dla mnie ponieważ ja zaliczam się do tych osób, piękne zdjęcia jak zawsze :)
  ✿WIKA BLOG✿

  OdpowiedzUsuń
 50. Świetny post i poradnik! :)
  Zapraszam do mnie: Mój blog-klik!

  OdpowiedzUsuń
 51. Pamiętam Cię młodszą... Bardzo ładnie się wyrobiłaś, bardzo, dorastasz, widać to po Tobie genialnie :))))

  OdpowiedzUsuń
 52. świetny post ;), dał mi do myślenia :*
  mydreamisbeyourdream.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 53. Świetne rady! Ja już jestem pewna siebie, choć nie zawsze tak było. Bardzo motywujący post!
  Pozdrawiam cieplutko :)
  ♥Mój Blog - klik!♥

  OdpowiedzUsuń
 54. Jak zwykle zdjęcia są idealne i cudowne :) A post bardzo refleksyjny i pomocny.

  http://tamizaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 55. Twój post dał mi wiele do zrozumienia i przemyślenia. Niestety mam trudności z zaakceptowaniem się.. :(
  Cudownie wyglądasz <3

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 56. Pewność siebie jest bardzo pozytywną cechą, pod warunkiem, że nie jest przesadzona. :)
  Śliczne zdjęcia!

  milenaa-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 57. I tak nikt nie czyta tego po ang po co sie wysilac?

  OdpowiedzUsuń
 58. Jak zawsze dodajesz tyle siły i jakiejś ochoty do życia...
  Mogłabyś być moim osobistym motywatorem życiowym!

  Mój blog- ultradefenceless

  OdpowiedzUsuń
 59. Właśnie ostatnio czytałam artykuł o pewności siebie i postanowiłam się zmienić, nie jest jeszcze idealnie,ale małymi krokami dojdę do celu.Miłego tygodnia!
  http://fire-of-life.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 60. Post jest świetnie napisany .Czyta się go płynnie ;) Świetny temat! Świetny wygląd bloga ! Zdjęcia są piękne ;) Nie wiem czemu ale zawsze kiedy czytam co ty napisałaś mam wrażenie jakbym rozmawiała z osobą bardzo mi bliską . To jest bardzo fajna cecha ,ponieważ trafiasz z tym co piszesz do swoich czytelników ;)

  Miłego dnia ! Pozdrawiam
  modamuzykaija.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 61. http://surprisinggirls.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 62. Ja niestety jej nie mam. Dobre rady. Zapraszam do mnie http://pioropusz2000.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 63. Świetny post! Ja muszę jeszcze trochę popracować nad pewnością siebie,twoje rady na pewno mi się przydadzą.:)

  Pozdrawiam!
  ♥sandraandmar.blogspot.com♥

  OdpowiedzUsuń
 64. Cudowne zdjęcia, prześlicznie wyglądasz! :*

  Mój blog, zapraszam-kliknij

  OdpowiedzUsuń
 65. Świetny post i stylizacja. Osobiście mam problem z tą cechą, ale nad nią pracuje. :)
  killa-killaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 66. Świetne zdjęcia, jak zawsze!
  Zapraszam do mnie http://breakfreealice.blogspot.com/
  Odwdzieczam sie za kazdą obs

  OdpowiedzUsuń
 67. To właśnie dzięki pewności siebie można zajść bardzo daleko.Cieszę się,że akurat nie mam problemu z pewnością siebie i przekonaniu o własnej wartości.Fajny post i śliczne zdjęcia :) Jesteś bardzo fotogeniczna,spodenki są świetne!:)
  Zapraszam do siebie :)
  http://julitapankiewicz.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 68. tak idealnie napisane :")
  i piękne zdjęcia :o
  http://palaania.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 69. Jakiego kodu używałaś (w poprzednim szablonie) Na miniaturki postów :* ?
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 70. Byłabym bardziej pewna siebie, gdybym nie miała wady wymowy. Wszyscy ludzie wokół mówią, że wcale nie zwraca się na nią uwagi, ale ja nie umiem wyprzeć jej z własnej świadomości, dlatego, kiedy muszę wypowiedzieć się na forum bardzo się krępuję.:(

  http://theluucky13.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 71. Ja poprawiłam odrobinę swoją pewność siebie przez bloga ale jeszcze do niej dążę :)

  sushi-natka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 72. Bez pewności siebie w dzisiejszych czasach można zginąć, w pokoleniu gdzie coraz więcej jest chamstwa i bezpodstawnej krytyki trzeba ciągle iść do przodu i trzymać się swoich wartości, nie dać się przytłoczyć, pokazywać swoje zalety ale także nie wstydzić się swoich wad, w końcu każdy je ma. Teraz każdy zakrywa swoje wady, wstydzi się ich bo uważa, że zaraz zostanie zjechany przez wszechobecnych hejterów, którzy potrafią się wszystkiego przyczepić. I jak tu być pewnym siebie jak co chwile ktoś ma jakiejś "ale" do naszej osoby. Nie potrafisz czegoś zrobić? Ktoś Ci to wytyka palcem? Ty chociaż starasz się to zrobić jak najlepiej potrafisz, ciągle się uczysz, nie stoisz w miejscu jak większość osób w naszym wieku.

  pau jak zwykle się musi rozpisać :)

  paastelsweater.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 73. ładne nogi *.* w ogóle śliczna jesteś :* <3
  pozdrawiam cieplutko
  zapraszam nowy post :) my-life-by-marley.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 74. Bardzo motywujący post :) Ważne aby być pewnym siebie śliczne zdjęcia :*

  http://day-positive.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 75. Świetne porady!
  http://czlowiek-zelazko.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 76. Świetny post!

  OdpowiedzUsuń
 77. Dzięki za ten post! Nikt tak nie motywuje i nie dodaje siły jak ty <3

  http://joanne-bloog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 78. Bardzo ciekawy post, może naprawdę komuś pomóc, bo nie każdy jest pewny siebie. Świetny outfit, koniecznie musze kupić sobie podobną bluzkę!
  Pozdrawiam
  kinga-kiniaaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 79. Masz takie cudne zdjęcia :) U mnie poruszyłam ten sam temart i zgadzam sie z Toba :)

  http://natuuuu-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 80. naprawdę bardzo przydatne porady, na pewno się do nich zastosuję!
  pozdrawiam!

  LA DECADENCE

  OdpowiedzUsuń
 81. Świetna stylizacja
  http://fashionbyalexandra1999.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 82. Ja potrzebowałam sporo czasu, żeby uwierzyć w siebie :)

  lifeee-is-beautiful.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 83. Dokładnie nie wolno się blokować, trzeba być pewnym siebie, otwartym i nie bać się co pomyślą inni.
  nataa-liiaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 84. pięknie ! :)

  clemeent.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 85. Świetny post! Aż wydrukuję sobie te porady i na pewno wkrótce zawisną na mojej motywacyjnej ścianie!
  Zdjęcia jak zwykle cudowne!

  Kocham xx

  Zapraszam na NOWEGO POSTA : ULUBIEŃCY MAJA! ♥
  >> http://tacokochazmiany.blogspot.com/2015/05/ulubiency-maja.html <<

  OdpowiedzUsuń
 86. Ojej !! Miłło wraca się do takich bloggów ! Śliczny szablon <3 Maasz talent zapraszam na mojego bloga :) Co powiesz na wspólna obserwację ? http://patrycjabunt.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 87. Świetny blog , aż miło poczytać Twoje posty :)
  Obserwuje
  Zapraszam do mnie :
  http://beautyandfashionbykatrin.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 88. świetny post,podniósł mnie na duchu :)

  OdpowiedzUsuń
 89. świetna stylizacja i przepiękny blog <3
  zapraszamy do nas :) dopiero zaczynamy http://fashionlittlestrawberries.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 90. Genialne zdjęcia.
  http://parkspati.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 91. wow! świetny post a co do zdjęć-idealne!

  ♥Zapraszam, Obserwuję i Pozdrawiam♥
  alexa-moments.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 92. Jeju, jaka cudowna!♥

  www.maggielissima.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 93. Iść przez życie z podniesioną głową - to najważniejsze! Trzeba być pewnym siebie, bo z taką postawą zajdzie się daleko, jednak pewnym siebie, nie znaczy zarozumiałym. ;)
  Pozdrawiam!
  NOWY POST NA BLOGU+ROZDANIE - ZAPRASZAM

  OdpowiedzUsuń
 94. Uwielbiam czytać twojego bloga <3 Jest idealny!
  Zapraszam do mnie, dopiero zaczynam :)
  http://lottirysuje.blogspot.com/
  http://bedezawszeprzyrzekam.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 95. Jesteś jedną z najładniejszych blogerek :)
  jesteś moją inspiracją :)
  pewność siebie jest bardzo ważna. mnie pewności nauczyły obozy :)

  domi-doomi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 96. Fajny post:*

  efffie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 97. jejku.. twoje posty są takie super, zdjęcia dopracowane, a wygląd bloga przepiękny!
  Kocham czytać Twojego bloga <3

  http://mary-and-her-life.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 98. Jeju cudowny blog
  Bardzo podoba mi sie ta stylizacja- jest CUDOWNA
  Super post!
  Zapraszam do mnie- za każda obserwcję sie odwdzięczam
  seecreetivee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 99. Piękne zdjęcia ! :)
  Zapraszam do nas:
  http://fashionn-worlld.blogspot.com
  ~K&A

  OdpowiedzUsuń
 100. Świetnie piszesz. Cudowne zdjęcia <3

  kasia-kate1.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 101. Jesteś najlepszą z najlepszych blogerek! po prostu najświetniejsza. IDEAŁ jednym słowem. nie wiem co powiedzieć więcej bo po prostu zatkało mnie *.*

  natlok-mysli.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 102. świetny post, śliczna, pięknie wyglądasz! Ja ostatnio mam mały problem z pewnością siebie, dziękuję za ten post! <3
  Mój blog---KLIK

  OdpowiedzUsuń
 103. idealny blog! :) masz piękne te spodenki! :) agata-musielak.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 104. Gdy jeszcze istniałaś na YouTube oglądałam twoje filmiki z uśmiechem na twarzy i widzę jak bardzo zmieniłaś się od tamtego czasu :) Jesteś bardzo pozytywna i śliczna a twoje posty dają mi zawsze refleksje do myślenia :) Pozdrawiam i zapraszam http://nottobreak.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 105. Mi chyba nigdy nie uda się osiągnąć w pełni pewności siebie ;/
  Świetne porady! Warto z nich skorzystać :)

  NOWY POST NA FABRYCE MIĘTY KLIK! :))

  OdpowiedzUsuń
 106. Co do "kompleksów, to ja zawsze sobie mówię, że jeśli ja nikomu nie pokażę swoich wad, tego, że źle się ze sobą czuję, że mam ogromne uszy, czy cokolwiek innego, to nikt inny tego nie zauważy. Nikt nie będzie widział tego, czego ja nie będę widziała. To chyba najlepsze co może być i skuteczne.

  soylena.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 107. Najlepsza :) Ja nie wiem jak ty to robisz, że ciuchy te osobno nie wyglądają interesująco, ale gdy je stylizujesz i dobierasz to niesamowicie to wszystko wygląda i plus jesteś śliczna :)

  Serdecznie Zapraszam do mnie - http://therecklesskamila.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 108. zdjęcia świetne jak zawsze, a stylizacja idealnie dopasowana !
  http://filizanka-herbaty.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 109. Kasz rację w 100% Pewniść siebie jest bardzo, bardzo ważna :)

  MY BLOG ---> KLIK

  OdpowiedzUsuń
 110. masz 100% racje, świetne stylizacje <3
  zapraszam do mnie http://365daysinblack.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 111. Coraz częściej staram się coś w sobie zmienić, bardziej się otworzyć na ludzi, ale zastanawiam się co jest nie tak. Po przeczytaniu postu, wszystko stało się nagle jasne. Dziękuję :) x

  OdpowiedzUsuń
 112. Genialny post, przeczytany i wzięty do serca ! :) Promieniejesz :) ślicznie Ci w tej bluzce
  differentdiamond.blogspot.com
  pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 113. Bluzeczki z taką gipiurą nieziemsko mi się podobają :D udało mi się wreszcie coś takiego upolować w h&m -> Twoja jest śliczna ;D

  Zapraszam, wpadnij Try to design!

  OdpowiedzUsuń

INSTAGRAM

Flickr Images